OSTRY BÓL ZĘBA

Ból zęba to jeden z najbardziej dokuczliwych bólów. Kiedy boli ząb nie sposób się skupić na pracy ani spać. Do usunięcia przyczyny bólu niezbędna jest interwencja stomatologa.

WYPEŁNIENIA ZĘBA

Wykruszenia mogą doprowadzić do powikłań z zębem, dlatego niezbędna jest pomoc dentysty. Do wypełnień ubytków stosujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej jakości, najnowszej generacji renomowanych firm.

LECZENIE KANAŁOWE

Polega na usunięciu zainfekowanej miazgi i bakterii z komory i kanałów zęba, mechanicznym i chemicznym opracowaniu systemu korzeniowego i szczelnym wypełnieniu kanałów specjalnym do tego celu materiałem.

ODBUDOWA KORONY

W przypadku kiedy ząb przeleczony kanałowo ma zbyt mocno zniszczone swoje ściany cementujemy wkład koronowo-korzeniowy w celu wzmocnienia całej jego struktury.

REJESTRACJA TELEFONICZNA i ONLINE.

MadClinic

DYŻUR STOMATOLOGICZNY WROCŁAW

Stomatolodzy pracujący w naszym centrum posiadają ogromne doświadczenie i praktykę lekarską. Trafiając w ręce naszych dentystów, mogą Państwo być pewni, że leczenie zębów będzie skuteczne. Dostępność profesjonalnej pomocy jest możliwa natychmiast w weekendy o każdej porze dnia i nocy. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa (potwierdzona przez nas).

KONTAKT

Rezerwacja wizyty

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna

726 406 916

Kromera 27/5

Wrocław

726 406 916

22:00 do 07:00

Ostry dyżur

Stomatolog Wrocław 24h