Mad Clinic

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów z widocznym starzeniem się skóry, alergików, oraz zwolenników zabiegów z użyciem produktów naturalnych.


Osocze bogatopłytkowe to preparat uzyskiwany z własnej krwi pacjenta,  zawierający komórki i czynniki wzrostu. Po aplikacji osocza bogatopłytkowego w zmarszczki aktywizowany zostaje proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego skutecznie regenerują i odnawiają skórę, która staje się widocznie młodsza i nawilżona.

 

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są rewelacyjnym programem odnowy skóry dla Ciebie, jeśli: 

Twoja skóra jest zmęczona, wysuszona, wiotka, bez właściwego napięcia i kolorytu.

Twoja skóra posiada widoczne oznaki starzenia – zmarszczki, bruzdy, zmniejszoną gęstość.

Pragniesz regeneracji skóry i przyśpieszenia gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Twoim problemem jest łysienie typu męskiego.

Jesteś alergikiem lub zwolennikiem produktów naturalnych.


Ponadto, jeśli masz problem z chorobami przyzębia i próbowałaś bezskutecznie różnych metod leczenia to zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem i skuteczną metodą wyleczenia. 


Efektem zabiegu będzie: 
Rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry.

Przebudowa włókien kolagenowych.

Poprawa ukrwienia skóry.

Wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry.

Przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Wyleczenie paradentozy i innych chorób przyzębia

 

Jak będzie przebiegał zabieg aplikacji osocza bogatopłytkowego?

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 - 60 ml) krwi pacjenta, którą następnie poddaje się wirowaniu w specjalnym urządzeniu - wirówce. W wyniku wirowania następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg  przyniesie długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, użyty do zabiegu preparat jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.