Mad Clinic

Nowości

Nowość w MaD Cllinic - presoterapia - "lekkie nogi" na co dzień

Presoterapia

Masaż uciskowy czyli presoterapia zastępuje manualny drenaż limfatyczny. Presoterapia jest doskonałym zabiegiem na „zmęczone nogi” po całym dniu pracy. Może być również uzupełnieniem wielu innych zabiegów, między innymi lipo lasera, elektrostymulacji, kriolipolizy i innych procedur odchudzających i modelujących sylwetkę. Presoterapię można stosować często, w niektórych przypadkach codziennie. Przy stosowaniu lasera „odchudzajacego” (lipo laser), krioterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz liposukcji dopuszczalne jest wykonanie presoterapii przed zabiegiem (regulacja przepływu chłonki) oraz po zabiegu (ułatwienie ewakuacji zawartości zniszczonych komórek tłuszczowych i zapobieganie powstawaniu zatorów). 

Szczegółowy opis zabiegu

Nowość w MaD Cllinic - hit medycyny estetycznej - peptydy biomimetyczne i czynniki wzrostu

Zabiegi Dermaheal: 

Działanie anty-aging - Dermaheal HSR, Revofil Aquashine

• działanie przeciwzmarszczkowe
• działanie nawilżające
• zapobieganie starzeniu się skóry
• do skóry trądzikowej o rozszerzonych porach


Działanie w terapii antycellulitowej i redukującej tłuszcz - Dermaheal LL

• redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
• leczenie cellulitu


Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry redukcja cieni wokół oczu - Dermaheal Dark Circle Solution 
Redukcja worków pod oczami - Dermaheal Eyebag Solution 
Redukcja przebarwień - Dermaheal SB 
Poprawa stanu włosów i skóry głowy - Dermaheal HL 


Co to są peptydy biomimetyczne i czynniki wzrostu?

Peptydy biomimetyczne - są to pobudzacze, które dzięki małym cząsteczkom wnikają w skórę i tam pobudzają produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za gładkość i jędrność skóry. Peptydy biomimetyczne są pomocne w walce z płytkimi przebarwieniami - rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Mimo że peptydy są całkowicie syntetyczne, podobne są do naturalnych aminopeptydów obecnych w skórze, których z wiekiem jest coraz mniej. Ponadto spełniają one światowe wymagania stawiane komponentom kosmetycznym, takie jak doskonała czystość chemiczna i mikrobiologiczna oraz gwarantowana stabilność. Czynniki wzrostu, czyli growth factory to naturalnie występujące w organizmie białka, które łączą się na powierzchni komórek z własnymi receptorami i powodują aktywne namnażanie komórek, czyniąc skórę bardziej sprężystą, jędrną i gęstszą Dermaheal to linia produktów, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta Dermaheal jest tak wyjątkowa. Prezentowana linia produktów do mezoterapii jest tego najlepszym przykładem. Unikalna kombinacja niespotykanej dotąd liczby aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów. Mezoterapia jest doskonałą metodą profilaktyki hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej PEPTYDY, stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników.

PROPOZYCJA PAKIETÓW NA PIĘKNY WYGLĄD PRZED WAŻNYMI UROCZYSTOŚCIAMI
MaD Clinic jest placówką medyczno-szkoleniową zrzeszającą zespół specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, fizjoterapii, kosmetologii, dietetyki i wizażu.
Dzięki takiej organizacji placówki, Klient trafiający do MaD Clinic objęty jest kompleksową obsługą zapewniającą skuteczną walkę z problemami estetycznymi.
Zapraszamy Państwa na bezpłatną wizytę konsultacji medycyny estetycznej na której lekarz wspólnie z Państwem ustali plan leczenie i zaplanuje poszczególne zabiegi.
Z uwagi na specyfikę zabiegów optymalny czas na rozpoczęcie leczenia to 3 miesiące przed planowaną uroczystością.
Miło nam również poinformować, że rezerwując pakiet zabiegów otrzymujecie Państwo specjalne rabaty pakietowe.
Ponadto istnieje możliwość zakupu pakietów zabiegów korzystając z systemu ratalnego MediRaty oraz zapłaty punktami PayBack.
 
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę, przygotowaną dokładnie pod potrzeby Klientów przygotowujących się do ważnej uroczystosci i pragnących uzyskać wspaniały wygląd.

1. Plan leczenia zapewniający maksymalne dostosowanie się do potrzeb
i oczekiwań Klienta;
2. Niwelowanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową;
3. Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym;
4. Walka z problemami skórnymi (pajączki, naczynka, trądzik, przebarwienia, utrata jędrności, blizny) za pomocą mezoterapii, zabiegów kosmetycznych i laseroterapii – w razie potrzeby konsultacja dermatologiczna na miejscu;
5. Zapobieganie utracie jędrności skóry za pomocą nici PDO, mezoterapii, zabiegów kosmetycznych oraz masaży;
6. Poprawa owalu twarzy  - aplikacja nici PDP – First Lift i Happy Lift, użycie lasera frakcyjnego CO2,  mezoterapii;
7. Skuteczne odchudzanie – porady dietetyczki, dermomasaż i masaż limfatyczny, mezoterapia;
8. Walka z cellulitem - dermomasaż i masaż limfatyczny, mezoterapia;
9. Wybielanie zębów – laserem lub  nakładkami wybielającymi;
10. Zapewnienie pięknej cery przed uroczystością – z pomocą przyjdą skuteczne maski kosmetyczne i masaż;
11. Odpoczynek i relaks zapewnią masaże i rytuały SPA;
12. Piękny wygląd zapewni profesjonalny makijaż;

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU


NEWSLETTER MAD CLINIC NR 2

Szanowni Państwo!
Poniżej prezentujemy zapowiedziany w poprzednim newsletterze tekst o bardzo modnym obecnie zabiegu, zwanym „wampirzym. Ponadto informujemy o najblizszych promocjach, szkoleniach na które zapraszamy modeli i modelki oraz nowściach, które pojawiły się, lub pojawią w najblizszym czasie w MaD Clinic.
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE -  TZW. ZABIEG WAMPIRZY
 
Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów z widocznym starzeniem się skóry, alergików, oraz zwolenników zabiegów z użyciem produktów naturalnych.

Jak każdy zabieg w MaD Clinic, ten także przetestowaliśmy na sobie i potwierdzamy, że daje rewelacyjne efekty. Syn jednej z koleżanek, gdy miała anginę, zapytał się jej: „Mamo, co ty opowiadasz, że jesteś chora, nie wyglądasz na chorą, super wyglądasz”. Trudno mu było uwierzyć, że taki wygląd jego mama uzyskała dzięki jednemu, prostemu zabiegowi. 

Osocze bogatopłytkowe to preparat uzyskiwany z własnej krwi pacjenta,  zawierający komórki i growth factory czyli czynniki wzrostu. Po aplikacji osocza bogatopłytkowego w zmarszczki, aktywizowany zostaje proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. 

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego skutecznie regenerują i odnawiają skórę, która staje się widocznie młodsza i nawilżona.
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są rewelacyjnym programem odnowy skóry dla Ciebie, jeśli: 
• Twoja skóra jest zmęczona, wysuszona, wiotka, bez właściwego napięcia
i kolorytu.
• Twoja skóra posiada widoczne oznaki starzenia – zmarszczki, bruzdy, zmniejszoną gęstość.
• Pragniesz regeneracji skóry i przyśpieszenia gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.
• Twoim problemem jest łysienie typu męskiego.
• Jesteś alergikiem lub zwolennikiem produktów naturalnych.
• Ponadto, jeśli masz problem z chorobami przyzębia i próbowałaś bezskutecznie różnych metod leczenia, to zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem i skuteczną metodą wyleczenia. 
Efektem zabiegu będzie: 
• Rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry.
• Przebudowa włókien kolagenowych.
• Poprawa ukrwienia skóry.
• Wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry.
• Przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.
• Wyleczenie paradentozy i innych chorób przyzębia
Jak będzie przebiegał zabieg aplikacji osocza bogatopłytkowego?
W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 - 60 ml) krwi pacjenta, którą następnie poddaje się wirowaniu w specjalnym urządzeniu - wirówce. W wyniku wirowania następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.
Zabieg  przyniesie długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy.
Użyty do zabiegu preparat jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

PROMOCJE:
Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie promocją na zabieg z osoczem bogatopłytkowym, w cenie tylko 500 zł,  postanowiliśmy przedłużyć czas promocji.
Tak że możliwe jest zapisanie się również 2 i 3 czerwca. Jest także parę miejsc w sobotę, 31 maja. Zapraszamy!


Pojawił się film prezentujący MaD Clinic. Do obejrzenia w zakładce "O nas" lub na stronie fejsbukowej MaD Clinic. Zapraszamy do obejrzenia.

Laserowe wybielanie zębów
Skuteczny i szybki sposób na piękny uśmiech.


MASKA BŁYSKAWICZNIE LIFTINGUJĄCA Cały czas ciężko pracujesz - tydzień, miesiąc, rok… I, niestety, widać to na Twojej twarzy. Patrząc w lustro, jesteś załamana. Nagle dzwoni telefon i już wiesz, że za parę dni musisz wyglądać wspaniale. Komunia w rodzinie, czyli zjawią się wszyscy bliscy i dalsi krewni, a Ty wyglądasz – tu ponowne spojrzenie w lustro – dalej niestety tak samo. Czyli fatalnie – cera zszarzała, zmarszczek coraz więcej, twarz smutna. Chciałabyś krzyknąć; „Ratunku!”
Specjalnie z myślą o takich chwilach, MaD Clinic ma dla Ciebie ratunek - MASKA BŁYSKAWICZNIE LIFTINGUJĄCA, to maska, która sprawi, że Twoja twarz w ciągu półtorej godziny spędzonej na relaksującym i przyjemnym zabiegu odmłodnieje o kilka dobrych lat. Skóra będzie napięta i bez zmarszczek, wygładzona i rozjaśniona. Niesamowity efekt utrzyma się przez 3 dni po zabiegu, a przez kolejne dwa tygodnie twarz nadal będzie zupełnie inna niż wcześniej – rozjaśniona i promienna. To nie wszystkie zalety zabiegu. Twoja skóra wchłonie cenne aminokwasy, proteiny, witaminy i antyoksydanty – będzie odżywiona i zabezpieczona przed wpływami atmosferycznymi. Dlaczego powinnaś nam zaufać? Pamiętaj – w MaD Clinic wszystkie nowości najpierw próbujemy na sobie – i dlatego ręczymy za efekty!  
Zrób wreszcie coś dla siebie – my Ci w tym pomożemy!