Mad Clinic

Jedyne takie miejsce we Wrocławiu!

MaD Clinic jest placówką medyczno-szkoleniową świadczącą usługi dla lekarzy w zakresie promowania idei odontojatrii czyli kompleksowego i zintegrowanego diagnozowania oraz leczenia chorób w obrębie twarzoczaszki, szyi oraz kręgosłupa oraz dla pacjentów w zakresie laseroterapii, dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej, wcielając w życie promowane idee leczenia zintegrowanego.

Takie holistyczne podejście do przeprowadzanej diagnozy zapewnia pacjentom unikatowy i maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie leczenia, skuteczność podejmowanych działań oraz uzyskanie długotrwałych i przewidywalnych efektów. Wszystkie działania poprzedzone są bowiem staranną diagnostyką i planowaniem, a pacjent jest pełnoprawnym i aktywnym uczestnikiem całego procesu.

Podstawą podejmowanych działań jest fakt, iż większość problemów estetycznych, z wyłączeniem tych spowodowanych wyłącznie procesami starzenia, powiązana jest z problemami o podłożu czynnościowym (mięśnie i stawy) jak i poważnymi schorzeniami metabolicznymi czy niezdiagnozowanymi chorobami przewlekłymi.

Staranna diagnostyka tych problemów PRZED rozpoczęciem leczenia estetycznego zapewnia uzyskanie oczekiwanego przez pacjenta efektu. Bezpieczeństwo zabiegów gwarantują także doświadczeni lekarze specjaliści pracujący w placówce.


Misja Mad Clinic

Poprzez system szkoleń skierowanych do lekarzy pragniemy dostarczać do placówek medycznych specjalistów nie tylko określonej dziedziny medycznej ale lekarzy świadomie czerpiących wiedzę i umiejętności z różnych dyscyplin medycyny, holistycznie traktujący diagnozę schodzeń i ich leczenie, ponadto odznaczających się empatią wobec problemu pacjenta.

Naszym pacjentom pragniemy zapewnić najwyższą jakość proponowanych usług, nowatorskie podejście do ich problemów medycznych, leczenie za pomocą autorskich – indywidualnie opracowywanych procedur, traktowanie każdego pacjenta jako wyjątkowego.