Mad Clinic
O nas

O nas

MaD Clinic jest placówką medyczno-szkoleniową świadczącą usługi dla lekarzy w zakresie promowania idei odontojatrii czyli kompleksowego i zintegrowanego diagnozowania oraz leczenia chorób w obrębie twarzoczaszki, szyi oraz kręgosłupa oraz dla pacjentów w zakresie laseroterapii, dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej, wcielając w życie promowane idee leczenia zintegrowanego.

Takie holistyczne podejście do przeprowadzanej diagnozy zapewnia pacjentom unikatowy i maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie leczenia, skuteczność podejmowanych działań oraz uzyskanie długotrwałych i przewidywalnych efektów. Wszystkie działania poprzedzone są bowiem staranną diagnostyką i planowaniem, a pacjent jest pełnoprawnym i aktywnym uczestnikiem całego procesu.

Podstawą podejmowanych działań jest fakt, iż większość problemów estetycznych, z wyłączeniem tych spowodowanych wyłącznie procesami starzenia, powiązana jest z problemami o podłożu czynnościowym (mięśnie i stawy) jak i poważnymi schorzeniami metabolicznymi czy niezdiagnozowanymi chorobami przewlekłymi. Staranna diagnostyka tych problemów PRZED rozpoczęciem leczenia estetycznego, zapewnia uzyskanie oczekiwanego przez pacjenta efektu. Bezpieczeństwo zabiegów gwarantują także doświadczeni lekarze specjaliści pracujący w placówce.

about1

MISJA MAD CLINIC

Poprzez system szkoleń skierowanych do lekarzy pragniemy dostarczać do placówek medycznych specjalistów, nie tylko określonej dziedziny medycznej, ale lekarzy świadomie czerpiących wiedzę i umiejętności z różnych dyscyplin medycyny, holistycznie traktujący diagnozę schodzeń i ich leczenie, ponadto odznaczających się empatią wobec problemu pacjenta.

Swoim pacjentom pragniemy zapewnić najwyższą jakość proponowanych usług, nowatorskie podejście do ich problemów medycznych, leczenie za pomocą autorskich - indywidualnie opracowywanych procedur, traktowanie każdego pacjenta jako wyjątkowego.

about2


about3

Nasz personel

lek. Magda Dąbrowska

Założycielka MaD Clinic, lekarz medycyny estetycznej, odontojatra


lek. Witold Grycz

Lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej


lek. Ilona Kosior

Lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej


mgr Anna Czerniak

Fizjoterapeuta