LIFTING POWIEK WROCŁAW

Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość włókien kolagenowych wokół oczu, skóra traci elastyczność, występuje osłabienie mięśni odpowiedzialnych za unoszenie brwi. Przyczyny opadania oczu są nieuchronnie związane z wiekiem, ale także z niewłaściwymi nawykami – złe oświetlenie, zbyt długie siedzenie przed monitorem komputera. Przyczyną problemu może być też ukształtowanie brwi, choroby, nadmiar skóry.

Nasz sposób na podniesienie powiek:

  • Botoks
  • Wypełnianie zmarszczek i wolumetria
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c