Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM WROCŁAW

Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów z widocznym starzeniem się skóry, alergików, oraz zwolenników zabiegów z użyciem produktów naturalnych.

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe to preparat uzyskiwany z własnej krwi pacjenta,  zawierający komórki i czynniki wzrostu. Po aplikacji osocza bogatopłytkowego w zmarszczki aktywizowany zostaje proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego skutecznie regenerują i odnawiają skórę, która staje się widocznie młodsza i nawilżona.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym – definicja i zastosowanie

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny i naturalny zabieg medycyny estetycznej, polegający na wprowadzaniu do skóry substancji pochodzących z osocza bogatopłytkowego. Osocze jest częścią krwi, w której stężenie płytek krwi jest znacznie wyższe niż w reszcie krwi. Płytki krwi są bogate w czynniki wzrostu i inne substancje aktywne, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Dzięki temu, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznego i naturalnego sposobu na poprawę wyglądu skóry.

Zastosowania mezoterapii osoczem bogatopłytkowym są bardzo szerokie. Najczęściej stosuje się ten zabieg w celu redukcji zmarszczek, poprawy jędrności skóry oraz leczenia blizn potrądzikowych. Ponadto, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym może być wykorzystana jako leczenie łysienia, poprawa jakości skóry na twarzy, szyi, dekolcie, rękach oraz na innych obszarach ciała.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są rewelacyjnym programem odnowy skóry dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja skóra jest zmęczona, wysuszona, wiotka, bez właściwego napięcia i kolorytu.
 • Twoja skóra posiada widoczne oznaki starzenia – zmarszczki, bruzdy, zmniejszoną gęstość.
 • Pragniesz regeneracji skóry i przyśpieszenia gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.
 • Twoim problemem jest łysienie typu męskiego.
 • Jesteś alergikiem lub zwolennikiem produktów naturalnych.

Ponadto, jeśli masz problem z chorobami przyzębia i próbowałaś bezskutecznie różnych metod leczenia to zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem i skuteczną metodą wyleczenia.

Efektem zabiegu będzie:

 • Rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry.
 • Przebudowa włókien kolagenowych.
 • Poprawa ukrwienia skóry.
 • Wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry.
 • Przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.
 • Wyleczenie paradentozy i innych chorób przyzębia

Jak będzie przebiegał zabieg aplikacji osocza bogatopłytkowego?

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 – 60 ml) krwi pacjenta, którą następnie poddaje się wirowaniu w specjalnym urządzeniu – wirówce. W wyniku wirowania następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg  przyniesie długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, użyty do zabiegu preparat jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Przeciwwskazania

Choć mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest bezpiecznym zabiegiem, istnieją pewne przeciwwskazania, które należy wziąć pod uwagę. Przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim ciąża i karmienie piersią, choroby zakaźne, choroby autoimmunologiczne, czynna infekcja skóry na miejscu zabiegu oraz zaburzenia krzepliwości krwi. Przed przystąpieniem do zabiegu, zawsze warto skonsultować się z lekarzem, który oceni, czy mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest odpowiednią opcją dla Ciebie.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c