LECZENIE ŁYSIENIA WROCŁAW

Profesjonalne leczenie łysienia we Wrocławiu – Mad Clinic

Wrocław to miasto, w którym znajduje się Mad Clinic – klinika medycyny estetycznej, która specjalizuje się w leczeniu łysienia. Nasz zespół specjalistów, na czele z doświadczonym trychologiem, oferuje skuteczne kuracje na wypadanie włosów. Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście.

Leczenie wypadania włosów – skuteczne metody terapii

Leczenie łysienia to proces, który wymaga indywidualnego podejścia. W Mad Clinic stosujemy szerokie spektrum metod terapeutycznych, począwszy od mezoterapii igłowej, poprzez osocze bogatopłytkowe, aż po specjalistyczną terapię skóry głowy. Nasz trycholog, prawdziwy specjalista w swoim fachu, dobiera odpowiednią kurację, dostosowaną do potrzeb skóry głowy każdego pacjenta.

Mesoterapia skóry głowy – skuteczne leczenie łysienia wrocław

Mezoterapia skóry głowy to jedna z metod stosowanych w Mad Clinic. Jest to procedura, która polega na wprowadzaniu do skóry głowy specjalnych substancji, które pobudzają wzrost włosów. Mezoterapia igłowa jest skuteczna zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, cierpiących na łysienie plackowate czy androgenowe.

Profesjonalna trychologia dla kobiet i mężczyzn – Wrocław

Trychologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób włosów i skóry głowy. W Mad Clinic nasi specjaliści, zarówno trycholog jak i dermatolog, dokładnie analizują problem każdego pacjenta, by zaproponować najbardziej skuteczną metodę leczenia. Nasza klinika to miejsce, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną pomoc i skuteczne leczenie łysienia.

Nasz sposób na łysienie i wzmocnienie włosów:

  • Mezoterapia skóry głowy
  • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c