Zabiegi na zniszczone dłonie Wrocław

W naszej klinice oferujemy szereg zabiegów destynowanych do pielęgnacji skóry dłoni, której stan znacznie wpływa na ogólne wrażenie związane z wyglądem. Skóra dłoni jest regularnie narażona na różnego rodzaju uszkodzenia związane z ekspozycją na czynniki zewnętrzne, dlatego warto zadbać o jej kondycję stosując profesjonalne zabiegi oferowane w naszej klinice we Wrocławiu.

Odmładzanie dłoni we Wrocławiu

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony, jednak istnieje wiele metod, które mogą pomóc nam go spowolnić, a nawet odmładzać skórę. Jednym z nich jest fotoodmładzanie dłoni laserem. Jest to procedura, która polega na naświetlaniu skóry pulsującym światłem lasera. Laser generuje ciepło, które stymuluje produkcję kolagenu, poprawia elastyczność skóry i redukuje występowanie drobnych zmarszczek. Zabieg ten jest bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie

W naszej klinice oferujemy również szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które pomogą odżywić i nawilżyć skórę dłoni. Te zabiegi obejmują terapię osoczem bogatopłytkowym, również znaną jako wampirzy lifting, oraz peeling chemiczny, który pomaga usunąć martwe komórki naskórka i pobudza regenerację skóry, pozostawiając ją miękką i gładką.

Zabiegi odmładzające dla dłoni

Jeżeli zauważasz, że skóra na twoich dłoniach zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność, zabiegi odmładzające mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz. W naszej klinice oferujemy zabiegi, które pomagają odmłodzić skórę dłoni, poprawić jej jędrność i redukować widoczność zmarszczek. Są one bezpieczne, skuteczne i wykonuje je wysoko wykwalifikowany personel.

Walczenie z przebarwieniami na dłoniach

Przebarwienia skóry są częstym problemem, zwłaszcza u osób starszych. Są one wynikiem nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, które pogłębia proces pigmentacji skóry. W naszej klinice stosujemy laserowe zabiegi, które pomagają zniwelować efekty przebarwień, równocześnie poprawiając ogólną kondycję skóry.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c