Zniszczone dłonie

ZABIEGI CIAŁA WROCŁAW:

  • Cellulit
  • Rozstępy
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Pajączki i żylaki
  • Zniszczone dłonie
  • Modelowanie sylwetki

Zabiegi na zniszczone dłonie

Ręce to jedna z najbardziej narażonych na wszelkie czynniki zewnętrzne części ciała. Nie dość, że podczas zimy niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do chodzenia tylko w cienkich rękawiczkach lub do ściągania ich, jeśli chcemy skorzystać np. z telefonu, to dodatkowo wykonujemy nimi większość prac domowych, takich jak mycie naczyń, sprzątanie czy zapieranie plam. Mróz, środki chemiczne, a także ciągły kontakt z otoczeniem może spowodować szybsze starzenie się skóry w tych miejscach.

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o sposoby na zniszczone dłonie. Możliwe jest poddanie się zabiegowi, którym jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, która nazywana jest również “wampirzym liftingiem”. Zabieg na zniszczone dłonie to możliwość poprawy stanu skóry w sposób bardziej inwazyjny niż np. stosowanie kremów, oliwek czy masek.

Klinika MaD Clinic z Wrocławia świadczy pomoc, jeśli chodzi o sposoby związane z dbaniem o ręce – jednak możliwe jest również wsparcie, jeśli chodzi o inne obszary ciała.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c