Liposukcja Wrocław: Usuwanie Nadmiaru Tkanki Tłuszczowej Wrocław – Usuwanie tkanki tłuszczowej Wrocław

Liposukcja, powszechnie znana jako odsysanie tłuszczu, to procedura, dzięki której można skutecznie wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Wykonywana jest pod znieczulaniem miejscowym lub ogólnym. Specjaliści z MaD Clinic Wrocław przeprowadzają liposukcję w najbardziej newralgicznych miejscach, usuwając tłuszcz między innymi z ud, brzucha, pośladków, podbródka czy kolan.

Wrocław: miejsce, gdzie usuniesz tłuszcz z problematycznych miejsc

Trudno jest usunąć tkankę tłuszczową z pewnych miejsc na ciele za pomocą ćwiczeń czy diety, dlatego nasi specjaliści przygotowali ofertę skierowaną do osób pragnących zlikwidować niechciane ”

Wskazania i przeciwwskazania do liposukcji

Nie każdy pacjent jest dobrym kandydatem na liposukcję. Wśród wskazań do tej procedury znajdują się zdrowi pacjenci z nadmiarem tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała…”

Lipoliza – alternatywa dla liposukcji

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna, nieoperacyjna metoda na usuwanie tkanki tłuszczowej, która pozwala na precyzyjne modelowanie sylwetki bez konieczności przechodzenia przez proces chirurgiczny i długotrwałą rehabilitację. Procedura ta jest…

Liposukcja ultradźwiękowa – przełomowa metoda na usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha

Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu to problem, z którym boryka się wiele osób. Nie zawsze restrykcyjna dieta i ćwiczenia przynoszą oczekiwane efekty. W takim przypadku warto rozważyć skorzystanie z liposukcji ultradźwiękowej. Jest to przełomowa metoda, dzięki której można szybko i skutecznie pozbyć się “oponki”. Procedura ta polega na wykorzystaniu ultradźwięków do rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c