Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej Wrocław

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o leczenie otyłości. Możliwe jest skorzystanie z wielu różnych zabiegów, które pozwolą na szybką redukcję niechcianej warstwy znajdującej się pod skórą.

Wiele osób może uważać, że sposoby na nadmiar tkanki tłuszczowej to restrykcyjna dieta i ćwiczenia. Warto jednak nie zapominać o tym, że otyłość to choroba, której niejednokrotnie nie jest łatwo się pozbyć. Owszem, aktywność fizyczna oraz zdrowe i racjonalne odżywianie mogą pomóc, jednak często jest to niewystarczające, aby w pełni pozbyć się niechcianego nadmiaru ciała.

Wrocławska klinika świadczy wsparcie, jeśli chodzi o usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej różnymi sposobami. Wśród możliwych zabiegów znajduje się m.in. kriolipoliza, little lipo, lipoliza iniekcyjna oraz presoterapia. Odpowiednie leczenie dobierane jest po konsultacji lekarskiej. Zabiegi mogą być wykonywane nie tylko na najpopularniejszym obszarze brzucha, ale również na np. plecach, udach, pośladkach i ramionach.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c