Modelowanie sylwetki

ZABIEGI CIAŁA WROCŁAW:

  • Cellulit
  • Rozstępy
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Pajączki i żylaki
  • Zniszczone dłonie
  • Modelowanie sylwetki

MODELOWANIE SYLWETKI

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej związanie z nadaniem ciału pożądanego przez Pacjenta kształtu. Modelowanie sylwetki można jednak wykonać wieloma sposobami. W klinice proponujemy m.in. little lipo, lipotransfer, kriolipolizę oraz presoterapię.

Każdy Pacjent, który chce poddać się takiemu zabiegowi, musi najpierw skonsultować się z lekarzem. Na wizycie konieczne będzie ustalenie, która z proponowanych procedur będzie najodpowiedniejsza w danej sytuacji oraz zaplanowanie dalszych działań.

Modelowanie sylwetki to oczywiście również odpowiednia dieta i ćwiczenia. W sytuacji, w której jednak nie ma możliwości naturalnej utraty wagi oraz wyćwiczenia mięśni, możliwe jest skorzystanie pomocy świadczonej przez klinikę medycyny estetycznej z Wrocławia.

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie zarówno osobom zdrowym, które chcą zmienić swój wygląd, jak i chorym na otyłość lub inne schorzenia, które pragną pomocy w wyjściu z choroby.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c