TRĄDZIK RÓŻOWATY WROCŁAW – LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

W Mad Clinic specjalizujemy się w leczeniu trądziku różowatego, oferując skuteczne metody terapii, w tym laserowe leczenie trądziku różowatego. Jako doświadczeni dermatolodzy, wiemy jak ważne jest zastosowanie właściwych technik leczenia dla każdego pacjenta, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Objawy Trądziku Różowatego

Trądzik różowaty to przewlekłe schorzenie skórne, które charakteryzuje się zaczerwienieniem twarzy, a szczególnie policzków, nosa, czoła, a nawet uszu. Może także powodować rozszerzenie powierzchownych naczyń krwionośnych oraz tworzenie się małych guzków i krost. Często występuje u kobiet między 30 a 60 rokiem życia.

Laserowe Leczenie Trądziku Różowatego we Wrocławiu

W Mad Clinic oferujemy laserowe leczenie trądziku różowatego jako jedną z naszych głównych usług. Laser pozwala na precyzyjne i skuteczne zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych, co przyczynia się do redukcji objawów trądziku. Procedura jest bezpieczna i minimalnie inwazyjna.

Metody Leczenia Trądziku Różowatego

Oprócz laserowego leczenia, oferujemy również inne metody terapii, które mogą pomóc w walce z trądzikiem różowatym. Do najpopularniejszych należą peelingi medyczne, które pomagają złuszczyć martwy naskórek i pobudzić skórę do odnowy, oraz mezoterapia igłowa, która dostarcza skórze potrzebnych substancji odżywczych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli cierpisz na trądzik różowaty i szukasz skutecznego leczenia we Wrocławiu, skontaktuj się z nami w Mad Clinic. Nasi doświadczeni dermatolodzy pomogą Ci wybrać odpowiednią terapię i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.

Nasz sposób na trądzik różowaty:

  • Laser
  • Konsultacja lekarska
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c