Terapia odmładzająca wspomoże usuwanie toksyn i unieszkodliwianie wolnych rodników niszczących Twój organizm od środka.

Skóra stanie się bardziej napięta, elastyczna i odzyska zdrowy wygląd dzięki odpowiedniemu nawodnieniu, regeneracji kolagenu i stymulacji produkcji elastyny.

Prolina pełni funkcje budulcowe, wchodząc w skład wielu białek, w tym kolagenu. Dzięki temu prolina przyczynia się do wzmocnienia struktury skóry, kości i stawów. Udział
w syntezie kolagenu to nie jedyna rola proliny w organizmie. Aminokwas ten wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego, walkę z wolnymi rodnikami. Pomimo, iż prolina to aminokwas syntetyzowany w organizmie, może dojść do jego niedoboru. Mowa zwłaszcza o sytuacjach, gdy nasz organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na ten aminokwas: w czasie gojenia się ran, podczas intensywnego uprawiania sportu, podczas urazów. Lizyna to jeden z aminokwasów, których nasz organizm nie potrafi syntetyzować samodzielnie. Lizyna to jeden z najważniejszych aminokwasów budulcowych, wchodzących w skład wielu białek organizmu. Uczestniczy w kształtowaniu sportowego typu sylwetki, ale także wspomaga regenerację u osób, które doświadczyły kontuzji podczas treningu. Ponadto lizyna jest aminokwasem uczestniczącym w syntezie hormonów i enzymów, a także przeciwciał. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego.

 

Korzyści z podania kroplówki

 

  • wygładzenie zmarszczek,
  • redukcja zastojów limfatycznych – obrzęków,
  • redukcja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • nawilżenie skóry,
  • wzmocnienie działania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (jeśli pacjent takie stosuje),

 

 

Kurację rozpoczynamy konsultacją lekarską.

Skład każdej kroplówki dobierany jest indywidualnie według wskazań lekarza.

Czas podania kroplówki – 40 minut