Kroplówka na nerwobóle Wrocław

Nerwoból jest spowodowany uszkodzeniem poszczególnych dróg nerwowych. Oprócz uszkodzeń mechanicznych, jakie występują na przykład w przepuklinie dysku, przyczyną może być zapalenie, na przykład przez infekcję wirusową, taką jak np. półpasiec. Ból nerwowy może być również wywoływany przez choroby metaboliczne, takie jak cukrzyca, a także przewlekłe nadużywanie alkoholu lub nikotyny. Także blizny czasami powodują uszkodzenie nerwów z silnym bólem.

Zazwyczaj ból nerwowy objawia się jako nagłe i powtarzająco w obszarze jednego lub większej liczby przewodów nerwowych. Nawet dotknięcie bolącego obszaru ciała może zwiększyć ból. Szczególnie powszechny jest nerwoból kulszowy, w którym ból promieniuje od dolnej części pleców do pośladków i nogi. Neuralgia nerwu trójdzielnego jest równie powszechna. Nerw trójdzielny zaopatruje cały obszar twarzy trzema gałęziami.

„Kroplówka na nerwoból” zawiera kombinację homeopatycznych składników aktywnych specjalnie opracowanych do leczenia bólu nerwów. Dlatego jest również określany jako homeopatyczny neuronowy środek terapeutyczny. Kroplówka zwalcza stany zapalne nerwów i łagodzi związany z tym ból. Jego skuteczność jest szczególnie skoncentrowana na nerwobólach kulszowych i nerwu trójdzielnego, które są bardzo częste.

 

Gelsemium – działa uspokajająco na cały układ nerwowy, szczególnie jeśli stan ten charakteryzuje się zmęczeniem, drżeniem lub częściowym porażeniem.
Aconitum – jest jednym z najskuteczniejszych środków homeopatii na ból nerwów. Cocculus – pomaga w bólu nerwów i drętwieniu nerwów.

Colocynthis – stosuje się w nerwobólowych w obszarze nerwu trójdzielnego i kulszowego. Lachesis – nie tylko wzmacnia odporność organizmu na stany zapalne, ale także potwierdza swoją wartość dzięki wysokiej wrażliwości na ból poprzez dotyk lub nacisk.

Mezereum to lek homeopatyczny, który ma korzystny wpływ na półpasiec i nerwoból
w okolicy trójdzielnej.

Nux vomica ma dobre właściwości skurczowe i przeciwbólowe.

Plumbum aceticum pomaga w zaburzeniach nerwowych, szczególnie jeśli powodują porażenie lub osłabienie mięśni.

Rhus toxicodendron jest najważniejszym lekiem homeopatycznym na ból kulszowy.

Witamina C – wzmocnienie organizmu.

 

Kurację rozpoczynamy konsultacją lekarską.

Skład każdej kroplówki dobierany jest indywidualnie według wskazań lekarza.

Czas podania kroplówki – 40 minut