ZMIANY PIGMENTACYJNE NA TWARZY WROCŁAW – USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Czym są przebarwienia skórne?

Przebarwienia to plamki na skórze, które są ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Występują one, gdy komórki skóry zwane melanocytami produkują zbyt dużo barwnika melaniny. Przyczyną mogą być czynniki takie jak ekspozycja na promieniowanie UV, zmiany hormonalne związane z ciążą lub menopauzą, stosowanie antykoncepcji czy choroby skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Mad Clinic to klinika medycyny estetycznej we Wrocławiu, specjalizująca się w laserowym usuwaniu przebarwień skórnych. Zabieg jest wykonywany za pomocą zaawansowanego lasera frakcyjnego, który skupia się na obszarach przebarwień, niszcząc nadmiar pigmentu. Jest to obecnie najskuteczniejszy sposób na pozbycie się przebarwień.

Laseroterapia – najskuteczniejszy sposób na przebarwienia

Laseroterapia jest uznawana za najskuteczniejszy sposób na przebarwienia. W porównaniu do innych metod, takich jak peeling czy mezoterapia, daje ona szybsze i bardziej widoczne efekty. Po zabiegu skóra jest równomiernie jasna i gładka, a wszelkie przebarwienia znikają.

Przeciwwskazania do zabiegu usuwania przebarwień

Przed poddaniem się zabiegowi laserowego usuwania przebarwień, warto sprawdzić, czy nie występują przeciwwskazania. Niektóre z nich to ciąża, okres karmienia piersią, stany zapalne skóry, aktywna opalenizna, przewlekłe choroby skóry, a także stosowanie niektórych leków. Zawsze warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą.

Okres rekonwalescencji po zabiegu laserowym

Okres rekonwalescencji po zabiegu laserowym zazwyczaj trwa od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od indywidualnej reakcji skóry na zabieg. Ważne jest, aby po zabiegu unikać ekspozycji na słońce, stosować kremy z filtrem UV i odpowiednio nawilżać skórę.

Specjalista od usuwania przebarwień we Wrocławiu

Mad Clinic to miejsce, gdzie pracują doświadczeni specjaliści od usuwania przebarwień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technologii, są w stanie skutecznie i bezpiecznie usunąć przebarwienia, przywracając skórze zdrowy koloryt. Zaufaj specjalistom z Mad Clinic i ciesz się piękną skórą bez przebarwień!

Nasz sposób:

  • Konsultacja lekarska w celu zdiagnozowania przyczyny
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c