ZMIANY PIGMENTACYJNE NA TWARZY WROCŁAW – USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Przebarwienia to plamki ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Piegi i ciemne plamy powstają w podobny sposób, wskutek zaburzeń w produkcji barwnika w komórkach skóry zwanych melanocytami. O ile jednak piegi dodają uroku, o tyle większe przebarwienia sprawiają, że skóra wygląda starzej. Przebarwienia powstają najczęściej wskutek takich przyczyn jak zmiany zapalne skóry, głównie przy cerze trądzikowej skłonnej do wyprysków, Promieniowanie UV, choroby, zmiany hormonalne (ciąża, menopauza stosowanie antykoncepcji).

Nasz sposób:

  • Konsultacja lekarska w celu zdiagnozowania przyczyny
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c