Laserowe usuwanie żylaków i pajączków Wrocław

W klinice świadczone jest wsparcie związane ze zmianami, które mogą pojawiać się na ciele i utrudniać codzienne funkcjonowanie – czy to ze względów estetycznych, czy też tych związanych z odczuwanym bólem. Domowe sposoby na pajęczaki i żylaki, nawet jeśli pozwolą na chwilowe załagodzenie objawów, z pewnością nie pozwolą na cieszenie się efektem na długo. W klinice świadczona jest pomoc poprzez zabieg laserowy, który może przyczynić się do zredukowania śladów i zmian widocznych na skórze.

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o usuwanie żylaków laserem. Ta procedura może pomóc w pozbyciu się tych zmian, które są związane ze zbyt dużym obciążeniem nóg. Pajęczaki natomiast mogą występować na skórze jako rumień, pojawiający się albo z powodów genetycznych, albo przez częste i nagłe zmiany temperatur wokół nas.
Wrocławska klinika może pomóc, jeśli chodzi o różne sposoby redukowania zmian na skórze. Po konsultacji lekarskiej zostanie dobrany odpowiedni zakres badań oraz procedur.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c