Zabieg na usuwanie cellulitu Wrocław – Zabiegi na cellulit Wrocław

Cellulit, potocznie nazywany „skórką pomarańczową”, to issue, z którym borykają się większości kobiety na całym świecie, niezależnie od wieku i sylwetki. Pokażemy Ci, jak skutecznie go usuwać.

Zabieg na cellulit – jak to działa?

Zabieg na usuwanie cellulitu w MaD Clinic w Wrocławiu to skuteczna metoda walki z niechcianymi zmianami na skórze. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które zapewniają maksymalną skuteczność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Najpopularniejszymi metodami są karboksyterapia oraz endermologia.

Karboksyterapia – najskuteczniejszy zabieg usuwania cellulitu

Karboksyterapia to najskuteczniejszy zabieg na cellulit. Polega na podskórnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla, co prowadzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej, poprawy krążenia i redukcji obrzęków. W ten sposób skóra staje się bardziej jędrna i gładka.

Endermologia – dla osób szukających kompleksowego zaradzenia problemu cellulitu

Endermologia to innowacyjna metoda, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i poprawienie jędrności skóry. Jest szczególnie zalecana dla osób, które chcą nie tylko pozbyć się cellulitu, ale także poprawić ogólny wygląd swojej sylwetki.

Mezoterapia igłowa – specjalistyczny zabieg na cellulit w gabinecie MaD Clinic

Mezoterapia igłowa to kolejna metoda, którą stosujemy w naszym gabinecie w celu usuwania cellulitu. Polega na wstrzykiwaniu specjalnej mieszaniny substancji aktywnych bezpośrednio w miejsca dotknięte cellulitem. Jest to zaawansowany zabieg, który przynosi bardzo dobre rezultaty.

Lipoliza iniekcyjna – walka z tłuszczem podskórnym

Cellulit to nie tylko problem estetyczny. Jest to także oznaka nagromadzenia tłuszczu w organizmie, dlatego warto jest podjąć walkę z nim z pomocą lipolizy iniekcyjnej. To skuteczna metoda na zredukowanie tłuszczu podskórnego i utrzymanie smukłej sylwetki.

Rozstępy i cellulit – jak z tym walczyć?

Rozstępy to kolejny problem estetyczny, który często towarzyszy cellulitowi. Korzystając z naszych zabiegów, możesz zlikwidować oba te problemy. Poprawisz swoje samopoczucie, będziesz się czuć pewniej i zdrowiej.

Zakres naszych usług

Niezależnie od tego, czy celulit pojawia się na udach, pośladkach czy ramionach – jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasze zabiegi są dostosowane do wszelkich potrzeb i problemów, z którymi możesz przyjść do naszego gabinetu w Wrocławiu.

Zaproszenie do MaD Clinic

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się cellulitu, umów się na wizytę w naszej klinice MaD Clinic we Wrocławiu. Nasz specjalistyczny i zaawansowany zabieg usuwania cellulitu pozwoli Ci pozbyć się problemu raz na zawsze. Czekamy na Ciebie!

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c