Zabieg na usuwanie cellulitu Wrocław

W naszej wrocławskiej klinice możliwe jest skorzystanie z zabiegów, które mogą wpłynąć na usuwanie cellulitu. MaD Clinic posiada odpowiedni sprzęt, który pozwala na wykonanie takich procedur jak m.in. lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa oraz presoterapia. Są to sposoby, które mogą przyczynić się do zredukowania tej tzw. “skórki pomarańczowej” i ujednolicić i wygładzić znajdującą się pod skórą nierównomiernie rozłożoną warstwę tłuszczu, która powoduje ten nielubiany przez wielu efekt.

Jeśli chodzi o świadczone przez nas wsparcie, miejsce występowania tej nierówności na skórze nie ma znaczenia. Proponujemy pomoc zarówno, jeśli pojawiła się ona na udach czy pupie, ale również na kolanach, ramionach czy też sutkach.

Sposoby i zabieg na cellulit dobierane są we względu na właśnie umiejscowienie oraz powierzchnię skórki pomarańczowej. Podczas wizyty w gabinecie, lekarz zapozna się z danym miejscem na skórze i zaproponuje odpowiednie procedury, które mogą pomóc w usuwaniu tej zmiany.

MaD Clinic z Wrocławia świadczy wsparcie także, jeśli chodzi o inne procedury związane ze skórą ciała i twarzy.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c