Usuwanie zmarszczek Wrocław

Zmarszczki, utrata prawidłowego napięcia skóry są zmianami, które powstają przede wszystkim na skutek starzenia się organizmu. Wraz z wiekiem, ulegają osłabieniu włókna elastyny i kolagenu, które odpowiadają za odpowiednie napięcie, nawilżenie oraz jędrność skóry. Efektem tego procesu jest jej wiotczenie i wysuszenie, utrata właściwego kolorytu oraz tworzenie się zmarszczek.

Proces tworzenia się zmarszczek zaczyna się około 25-tego roku życia. Pierwsze zmarszczki są płytkie, powstają na skutek mimiki twarzy. Można je zaobserwować wokół oczu, na czole, między brwiami oraz na linii pomiędzy nosem a ustami. Z biegiem czasu zauważalne stają się również zmarszczki wokół policzków, powiek i szyi, a zmarszczki mimicznie pogłębiają się i utrwalają. Najwięcej zmarszczek tworzy się w okresie menopauzy, kiedy w organizmie kobiety obniża się ilość żeńskich hormonów – estrogenów, odpowiedzialnych za nawilżenie, sprężystość i elastyczność skóry. Powoduje to zmianę zarysu owalu twarzy i jego obwisnięcie.

Nasz sposób na zmarszczki:

  • Botoks
  • Mezobotoks
  • Wypełnianie zmarszczek i wolumetria
  • Laser frakcyjny CO2
  • Peeling chemiczny
  • Oksybrazja
  • Laser Nd:YAG
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c