Zabiegi

Botoks

Botoks albo inaczej toksyna botulinowa jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą usuwania zmarszczek…

Lipoliza iniekcyjna

Likwidowanie tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna) – to nieinwazyjne modelowanie sylwetki i twarzy…

Mezobotoks

Mezobotoks to procedura terapeutyczna, która stanowi połączenie dwóch znanych zabiegów – mezoterapii igłowej (rewitalizacja skóry)…

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów z widocznym starzeniem się skóry, alergików, oraz zwolenników zabiegów z użyciem…

Wypełnianie zmarszczek i wolumetria

Dojrzałość to wspaniały stan, osiągnęliśmy już równowagę wewnętrzną, stabilizację finansową, dzieci powoli stają się dorosłe.

Tropokolagen

Tropokolagen to innowacyjny produkt wykorzystywany w medycynie estetycznej. Łączy w sobie najlepsze cechy kolagenu i naturalnych składników odżywczych. W naszym gabinecie stosujemy go w podejściu holistycznym, aby jak najlepiej wpłynąć na kondycję i wygląd skóry naszych pacjentów.

Mezoterapia skóry głowy

Z problemem wypadania włosów spotyka się większość mężczyzn pomiędzy dwudziestym piątym a czterdziestym rokiem życia. Problem łysienia dotyczy przede wszystkim mężczyzn ale i kobiety często spotykają się z wzmożonym wypadaniem włosów na skutek stresu, złego odżywiania się czy choroby.

Mezoterapiaigłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą błyskawicznie przywrócić skórze piękny, promienny i zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność (miejsce zabiegu jest znieczulane) oraz natychmiastowa skuteczność.

Presoterapia - NOWOŚĆ

Urządzenia do presoterapii czyli masażu uciskowego zastępują manualny drenaż limfatyczny. Presoterapia jest doskonałym zabiegiem na „zmęczone nogi” po całym dniu pracy. Może być również uzupełnieniem wielu innych zabiegów, między innymi lipo lasera, elektrostymulacji, kriolipolizy i innych procedur…

+48 531 350 800 
kontakt@madclinic.pl
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c 

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.