WORKI POD OCZAMI WROCŁAW – USUWANIE WROKÓW POD OCZAMI

Usuwanie Worków i Cieni Pod Oczami Wrocław – Zabieg, Mezoterapia, Kwas Hialuronowy

Worki i cienie pod oczami mogą efektywnie postarzać twarz i nadawać jej zmęczony wygląd. W Mad Clinic we Wrocławiu oferujemy profesjonalne zabiegi, które pomogą Ci zlikwidować ten problem.

Zabieg Usuwający Worki Pod Oczami

Oferta naszego gabinetu obejmuje zabieg na worki pod oczami, który przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnej technologii lasera. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda, która pozwoli Ci pozbyć się nieestetycznych worków pod oczami.

Mezoterapia Igłowa – Skuteczne Usuwanie Cieni Pod Oczami

Mezoterapia igłowa to kolejny z zabiegów, który oferujemy. Jest on skuteczny w likwidacji cieni pod oczami, a także wypełnieniu doliny łez kwasem hialuronowym. Dzięki temu skóra pod oczami staje się gładka i napięta, a twarz zyskuje młodszy wygląd.

Zmarszczki Wokół Oczu – Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy to składnik, który doskonale sprawdza się w usuwaniu zmarszczek wokół oczu. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi z użyciem tego preparatu, które pozwalają na skuteczne wygładzenie skóry i przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu.

Mad Clinic – Gabinet Medycyny Estetycznej we Wrocławiu

Mad Clinic to gabinet medycyny estetycznej, w którym oferujemy szereg zabiegów kosmetologicznych. Naszą misją jest dbanie o piękno i zdrowie naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak skuteczne mogą być nasze zabiegi usuwające cienie i worki pod oczami.

Nasz sposób na worki pod oczami:

  • Lipoliza iniekcyjna
CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c