Zabieg usuwania rozstępów Wrocław

Wrocławska klinika MaD Clinic posiada rozwiązanie, dzięki któremu rozstępy stają się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem – to laserowe usuwanie rozstępów. Ta innowacyjna metoda pozwala na likwidację rozstępów zarówno na udach, jak i pośladkach. Zabieg usuwanie rozstępów laserem wrocław to gwarancja bezpieczeństwa i efektywności.

Jak Wygląda Zabieg Laserowego Usuwania Rozstępów?

Zabiegi medycyny estetycznej, jakimi są laserowe usuwanie rozstępów, przeprowadzane są przy użyciu zaawansowanego lasera frakcyjnego CO2. Laserem tym emitowana jest wiązka światła, która powoduje mikrouszkodzenie skóry, stymulując tym samym produkcję kolagenu i elastyny. To właśnie one odpowiadają za elastyczność i jędrność skóry, dzięki czemu rozstępy stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy wygląd. Zabieg laserowego usuwania rozstępów przeprowadzany jest pod znieczuleniem miejscowym. Dzięki temu jest bezbolesny dla pacjenta. Proces gojenia po zabiegu trwa około tygodnia, po którym można zaobserwować pierwsze efekty.

Laserowe Usuwanie Rozstępów Wrocław – Kiedy Zdecydować się na Ten Zabieg?

Usuwanie rozstępów laserem jest zalecane osobom, które zmagają się z widocznością rozstępów spowodowanych m.in. gwałtownymi zmianami masy ciała, hormonami, a także jako efekt uboczny ciąży.

Laserowe Usuwanie Rozstępów we Wrocławiu – Przeciwwskazania

Laserowe usuwanie rozstępów wrocław to zabieg polecany przez ekspertów kliniki MaD Clinic. Niemniej jednak zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa pacjenta wiąże się z koniecznością przeanalizowania potencjalnych przeciwwskazań. Jak każda procedura medyczna, zabieg laserowego usuwania rozstępów nie jest odpowiedni dla każdego. Pacjenci z chorobami skóry, aktywnymi infekcjami, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią, powinny zasięgnąć porady specjalisty z MaD Clinic przed decyzją o zabiegu. Usuwanie rozstępów laserem oferowane przez wrocławską klinikę Mad Clinic to niezawodna metoda na poprawę wyglądu skóry. Dowiedz się więcej o tej procedurze i umów się na konsultację już dziś!

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c