ZABIEGI CIAŁA WROCŁAW:

  • Cellulit
  • Rozstępy
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Pajączki i żylaki
  • Zniszczone dłonie
  • Modelowanie sylwetki

Zabieg na usuwanie rozstępów

MaD Clinic to wrocławska klinika, która świadczy wsparcie, jeśli chodzi o procesy, które mają na celu usuwanie rozstępów. Odpowiednie zastosowanie urządzeń, które znajdują się w placówce może pomóc zmniejszyć widoczność tych przypominających blizny linii, które pojawiają się najczęściej w okresie dojrzewania, przy nagłej zmianie masy ciała lub podczas ciąży.

W ramach wsparcia świadczonego przez naszą placówkę, możliwe jest skorzystanie ze sposobu z laserem i mezoterapią igłową, które mogą przyczynić się do zmniejszenia widoczności śladów na ciele. Po wizycie u lekarza, możliwa jest konsultacja oraz dobranie odpowiedniej procedury.

Sposoby i zabieg na rozstępy dobierane są więc po konsultacji i omówieniem z Pacjentem historii i momentu pojawienia się tych linii na ciele. Usuwanie pozwoli na zmianę kolorytu skóry w miejscach, w których występują linie, przez co mogą być one mniej widoczne. Zabieg przeprowadzany jest w sterylnych warunkach, spełniając wszystkie konieczne wymogi sanitarne oraz bezpieczeństwa.

CENNIK

Umów się na wizytę!

Telefon: +48 531 350 800

UMÓW WIZYTĘ

Nasz oferta

Ciało

Wałeczki tłuszczu szpecą Twój wygląd? Mimo, iż regularnie ćwiczysz, nie możesz pozbyć się cellulitu? Mamy pomysł i możliwości jak rozwiązać Twój problem. Piękna sylwetka jest marzeniem każdej kobiety.

Twarz

Stajesz przed lustrem i widzisz, że Twoja skóra nie jest tak jędrna i promienna jak była jeszcze kilka lat temu? Pojawiają się popękane naczynka i worki pod oczami? Sprawdź, jak nasi eksperci mogą Ci pomóc.

Zabiegi

Dobra kondycja naszej skóry zależy przede wszystkim od nas i od tego jak ją traktujmy – tak więc przyczyny złego stanu skóry mogą mieć swoją przyczynę w niewłaściwym stosowaniu kosmetyków, pielęgnacji.

+48 531 350 800 
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c