SHOT ENERGETYCZNY WROCŁAW

DLA KOGO?

Ta formuła jest dla Ciebie, jeśli:

  • Od dłuższego czasu czujesz zmęczenie, apatię, słabość fizyczną. Nie czujesz się chory, lecz najchętniej został(a)byś w łóżku, na co teraz nie możesz sobie pozwolić.
  • Czeka Cię ważny trening, sparing, walka itp. ale nie czujesz się w formie. Nie ufasz, że dasz z siebie maksa.
  • Ostatnie dni były dla Ciebie wyczerpujące, lecz kolejny jest szczególnie ważny, bo musisz sprostać poważnemu wyzwaniu.

EFEKTY KURACJI

W odróżnieniu od napojów energetycznych, których „kop” jest krótkotrwały a zmęczenie powraca ze zdwojoną siłą (powoduje też skutki uboczne, jak gwałtowne podwyższenie ciśnienia, zaburzenia rytmu serca), kompleks Shot energetyczny tylko naładuje, ale
i zrekonstruuje Twój „akumulator”, co będzie odczuwalne nawet przez kilka następnych dni.

Optymalnie zaprojektowana dawka wigoru ulży Ci podczas wysiłku fizycznego, zadziała przeciwlękowo, skróci czas Twojej reakcji, poprawi nastawienie mentalne i sprawność umysłową. Działanie poczujesz praktycznie od razu po zakończeniu wlewu, lecz efekt nie jest gwałtowny, a długotrwały. Zestaw aminokwasów i substancji odżywczych zawartych w tej kroplówce pracuje dla uwalniania energii zarówno dla mózgu jak i dla mięśni oraz organów wewnętrznych.

ZALECENIA

Zwróć uwagę czy spadek energii nie jest spowodowany nadmiernym eksploatowaniem własnego ciała. Wysiłek fizyczny powinien pociągać za sobą okres odpoczynku, czas aktywności nagrodzony spokojnym snem. Częstym powodem osłabienia bywa tzw. odwodnienie, co często dotyka ludzi aktywnych sportowo. Z drugiej strony marazm i apatia częściej dokucza ludziom, którzy stronią od ćwiczeń fizycznych i prowadzą siedzący tryb

Kurację rozpoczynamy konsultacją lekarską.

Czas podania kroplówki – 40 minut.